Bezpečnostné dvere | EXKLUZÍV | Charakteristika

Bezpečnostné dvere s bezpečnostnou zárubňou tvoria výrobok, ktorým môžeme garantovat vysoké požiadavky zákazníkov na zabezpečenie majetku

Bezpečnostné dvere Securido ® Exkluzív

Bezpečnostné dvere Exkluzív sa na slovenskom trhu vyrábajú od roku 1996. Dvere sú vyvinuté v spolupráci s kriminalistickým a expertíznym ústavom v Bratislave tak, aby spĺňali najnáročnejšie bezpečnostné a protipožiarne kritéria, podložené certifikáty.

Viacbodové uzamykanie ovládané cylindrickou vložkou ISEO R-6 je diskrétne ukryté a rovnomerne rozložené po obvode dverí. Dvere Exkluzív sú dodávané výhradne s bezpečnostnou zárubňou.

Vystužené ocelové profily

Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrábané z ocelového plechu hrúbky 1,5mm. Po celej ploche sú vystužené ocelovými profilmi, ktoré zaisťujú ochranu na miestach, kde je umiestnených nejviac bezpečnostných prvkov.

5-bodový uzamykací systém

Je tvorený západkami, ktoré sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Vystužená zárubňa obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory. Jednoduché otváranie umožňuje trojité zavesenie na ocelových pántoch zabezpečených proti zosadeniu.

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku

Žiadam o nezáväznú cenovú ponuku na nasledujúci tovar:

Nenašli ste požadované informácie ?

V prípade, že ste nenašli požadované informácie o oknách, dverách, interiérových dverách, bezpečnostných dverách, poštových schránkach, domových dorozumievacích zariadeniach a prístupových systémoch, zasklievaní lodžií, maliarskych a murárskych prácach, doplnkoch, zateplení, podlahách, vstupných bránach neváhajte nás kontaktovať a smerovať na nás akékoľvek otázky, určite Vám poradíme !

AKCIE

Prečo u nás získate viac ?

  • ceny šité na mieru
  • dlhoročné skúsenosti v odvetví
  • odborná montáž
  • sezónne zľavy na vybrané druhy tovaru

Kontakt

WILLIMAN - Združenie
SNP 1426/5-15
017 01 Považská Bystrica

tel.:
+421 907 974 791
+421 905 246 106
+ 421 42 43 623 91
e-mail:
williman(att)williman.sk

> Úplné kontaktné údaje