BEZPEČNOSTNÉ DVERE S BEZPEČNOSTNOU ZÁRUBŇOU TVORIA VÝROBOK, KTORÝM MÔŽEME GARANTOVAT VYSOKÉ POŽIADAVKY ZÁKAZNÍKOV NA ZABEZPEČENIE MAJETKU

Bezpečnostné dvere Securido ® Exkluzív

Bezpečnostné dvere Exkluzív sa na slovenskom trhu vyrábajú od roku 1996. Dvere sú vyvinuté v spolupráci s kriminalistickým a expertíznym ústavom v Bratislave tak, aby spĺňali najnáročnejšie bezpečnostné a protipožiarne kritéria, podložené certifikáty.

Viacbodové uzamykanie ovládané cylindrickou vložkou ISEO R-6 je diskrétne ukryté a rovnomerne rozložené po obvode dverí. Dvere Exkluzív sú dodávané výhradne s bezpečnostnou zárubňou.

Vystužené ocelové profily

Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrábané z ocelového plechu hrúbky 1,5mm. Po celej ploche sú vystužené ocelovými profilmi, ktoré zaisťujú ochranu na miestach, kde je umiestnených nejviac bezpečnostných prvkov.

5-bodový uzamykací systém

Je tvorený západkami, ktoré sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Vystužená zárubňa obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory. Jednoduché otváranie umožňuje trojité zavesenie na ocelových pántoch zabezpečených proti zosadeniu.

Nenašli ste požadované informácie?

V prípade, že ste nenašli požadované informácie o oknách, dverách, interiérových dverách, bezpečnostných dverách, poštových schránkach, domových dorozumievacích zariadeniach a prístupových systémoch, zasklievaní lodžií, maliarskych a murárskych prácach, doplnkoch, zateplení, podlahách, vstupných bránach neváhajte nás kontaktovať a smerovať na nás akékoľvek otázky, určite Vám poradíme !

Návrat hore