TOP CENA
TOP PRODUKT
horizontalne-zaluzie2

Horizontálne žalúzie

Tieto žalúzie patria medzi najžiadanejšie a najpredávanejšie produkty v oblasti tieniacej techniky. Majú moderné prevedenie a sú určená pre všetky typy plastových a drevených okien. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov.

HORIZONTÁLNE ŽALÚZIE - Williman Horizontálne žalúzie, Classic | Eshop | Byvatmoderne.sk

 

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Rozmer Šírka Výška Plocha
Min 300 mm 100 mm
Max 2000 mm 2000 mm 2,60 m2

Základné informácie

Celotieniacim mechanizmom, umiestneným v podobe otvorov na zadných stranách lamiel, je minimalizovaná priepustnosť svetla do interiéru. Jednoduchý systém ovládania pomocou retiazkovej žalúzie zase umožňuje veľmi ľahkú reguláciu intenzity prenikania svetla do interiéru.

Jednoduchá montáž, cenová dostupnosť a minimálna údržba sú ideálnym riešením pre všetky interiéry. Ak k tomu pridáme aj širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov a lamiel, je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre Vaše okno hľadáte a potrebujete.

Horizontálne žalúzie ISSO sa používajú na plastové okná, hliníkové okná a eurookná.

  • majú nádherný vzhľad vďaka svojej prekrývacej hornej lište, ktorá ukryje celý mechanizmus žalúzie.
  • silóny sú použité na ukotvenie žalúzie pri pohybe s oknom, vychádzajú zo žalúžie a sú ukotvené do spodnej zasklievacej lišty okna malými plastovými hríbikmi.
  • týmto systémom žalúzie priliehajú k oknu počas otvárania a zatvárania.
  • ovládanie žalúzie je riešené retiazkou, ktorá umožňuje vyťahovanie, spúšťanie a naklápanie lamiel. Možnosť ovládania retiazka + páčka.
  • na výber je široká škála farebných lamiel (aj imitácie dreva).
  • pri výbere nepozerajte na najnižšiu cenovú ponuku, pretože najlacnejšie žalúzie nemajú dlhú životnosť a spotrebiteľ je nútený investovať opakovane.

 

Máte záujem o
​Horizontálne žalúzie?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

Dverová sieťka 40/20

Hliníkové extrudované parapety

PVC parapety komôrkové

Vonkajšie adaptívne rolety

Návrat hore