TOP CENA
TOP PRODUKT
Nadstavane-rolety-SKT

Nadstavané rolety SKT

Systém roliet namontovaných zhora je ponuka spoločnosti Pagen adresovaná ľuďom, ktorí očakávajú funkčné riešenie. Rolety SKT OPOTERM je možné použiť ako v novo postavených budovách, tak aj pri modernizácii existujúcich budov pri výmene okenných rámov. Pre horný roletový systém je charakteristická priama montáž roletovej skrinky na okenný rám pomocou vhodného adaptívneho profilu.

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Tieto profily pracujú s väčšinou profilov okien a dverí z drevených, hliníkových a PVC stolárstva. Tieto boxy sú vyrobené z veľmi kvalitných prvkov z PVC a ich vnútro bolo dodatočne izolované, čím sa zvýšila tepelná izolácia. Systém horných žalúzií SKT Opoterm od spoločnosti Pagen bol certifikovaný renomovaným výskumným centrom IFT Rosenheim v oblasti priepustnosti tepla.

Skúšky sa uskutočňovali pre dkrinky s použitím izolačného materiálu EPS (Neopor) na základe v súčasnosti platných noriem a výpočtových metód. Boli získané veľmi dobré parametre, napríklad skrinka SKT 230/170 s integrovanou moskytiérou získala koeficient Usb = 0,73 W / (m2K), čo je dôležité pri zachovaní vysokého vinutia systému, ktoré umožňuje zakryť väčšie zasklenie.

Profil rolety
Hliníkový profil vyplnený polyuretánovými alebo profil PVC
Wymiary profilu rolety (wysokość w mm)
Štandardný profil: PA 39
Ďalšie dostupné veľkosti: PA 40 | PA 43 | PA 52 | PT 37
Rozmery profilu rolety (výška v mm)
| 9 | 8,7 | 8,8 | 13 | 8 |
Povrch profilu rolety
Natretá dvakrát (PU / PA systém) alebo plastový povlak
Farby profilu
Podľa dostupnej farebnej palety
Skrinka
PVC
Farby skriniek a vodiacich koľajníc
Skrinka a vodiace koľajnice sú pokryté dekoratívnou fóliou (okrem farieb: 02 biela, 08 tmavo hnedá)
Pohon
Navíjač pásky (štandardná) alebo šnúry / kľukový navijak / kľuky / elektrické pohony s alebo bez časového vypínača / diaľkový ovládač / inštalačný konektor alebo spínač ovládaný kľúčom
Moskytiéra
Môže byť namontovaná
Použitie
Nové budovy a renovácie
Koeficient prestupu tepla
Do 0,52 W/m²K

Máte záujem o
​Nadstavané rolety SKT?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

Vonkajšie plastové rolety

MB-70/70HI

Návrat hore