TOP CENA
TOP PRODUKT
plise-sietky

Plissé sieťky

Plissé siete proti hmyzu majú perfektný dizajn, ale ich hlavnou výhodou je funkčnosť. Plisovaná sieť na dvere sa skladá ako harmonika, vďaka čomu možno proti hmyzu ochrániť veľké plochy. Siete možno napájať, vďaka tomu ochránite aj veľké francúzske steny dlhšie ako 5 metrov.

Vhodné pre plastové, hliníkové a drevené okná/dvere, možný nástrek do farby RAL.

Sú so spodnou rámovo lištou, čo zabezpečuje dostatočnú pevnosť a životnosť siete, prípadne bezbariérová varianta s nízkou spodnou lištou 1cm.

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Tieto siete proti hmyzu sa montujú priamo na okno alebo do špalety. Sú so spodnou rámovo lištou, čo zabezpečuje dostatočnú pevnosť a životnosť siete, prípadne bezbariérová varianta s nízkou spodnou lištou 1cm. Ide o takmer bezchybový systém, ktorý vydrží všetko, aj vystrájanie detí s domácimi miláčikmi.

Máte záujem o
​Plissé sieťky?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

Dverová sieťka 50/20

Dverová sieťka 40/20

Hliníkové extrudované parapety

Vonkajšie adaptívne rolety

Návrat hore