TOP CENA
NOVINKA
TOP PRODUKT
Podomietkove-rolety-SP-E

Podomietkové rolety SP

Systémy podomietkové sú určené predovšetkým na použitie v novo postavených budovách. Po vykonaní potrebných zmien na podklade je však možné tieto výrobky inštalovať aj do existujúcich budov.

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Základné informácie

Dôležitou otázkou je naplánovať použitie tohto typu riešení a spôsob ich inštalácie v štádiu projektovania budovy, čo umožňuje efektívnejšie využitie funkčných hodnôt tohto typu systémov. Podomietkové rolety poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu, pretože nezasahujú do konštrukcie okna, dverí a prekladov, a tým neovplyvňujú energetickú bilanciu budovy. Tieto výrobky navyše dokonale zapadajú do fasády a sú jej neoddeliteľnou súčasťou.

Predná strana roletovej skrinky je tiež podkladom pre akýkoľvek dokončovací materiál (napr. Omietka alebo slinok), vďaka čomu sa skrinka stáva nepostrehnuteľným prvkom fasády budovy. Systémy Aluprof SP a SP-E boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali predovšetkým ochranu pred tepelnými stratami.

Máte záujem o
​Podomietkové rolety SP?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

MB-Ferroline

Nadstavané rolety SKT

Návrat hore