TOP CENA
NOVINKA
TOP PRODUKT
Rozetová kľučka Porto QR v prevedení Satén nikel

PORTO – nikel

18,90 

Rozetova alubrassová kľučka Porto R v prevedení satén nikel je kombináciou spoľahlivosti, ergonómie a moderného vzhľadu.

Odolná konštrukcia, materiál, z ktorého je rukoväť vyrobená, a použitá pružina proti pádu rukoväte zaručujú dlhú a spoľahlivú prevádzku po celé roky!

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Sada obsahuje sadu dverových kľučiek (pravá a ľavá kľučka), príslušenstvo potrebné na montáž a návod, vďaka ktorému si kľučku ľahko namontuje každý.

Ak potrebujete kľučku vybavenú kľúčovým otvorom, vložku, kúpeľňovú kľučku alebo kľučku bez prieniku, táto ponuka je určená práve Vám.

Na kľučky, nápisy a rozety od poľskej firmy Alubrass sa vzťahuje záruka výrobcu 24 mesiacov.

Kľučky s dlhou platňou sú ideálne pre tradičné dvere, klasické dvere v retro štýle a futuristické dvere. Veľký výber modelov kľučiek v našej predajni zaručuje, že nájdete tú správnu súpravu, vďaka ktorej bude interiér vášho domova nielen ucelený, ale aj moderný.

Model: Porto R
Farba: Satén nikel
Typ: sada držadiel na dlhej doske (rukoväť-rukoväť)

Máte záujem o
​PORTO – nikel?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

Rozetová kľučka na interiérové dvere Lima R v prevedení čierna

LIMA – čierna

Rozetová kľučka na interiérové dvere Talc QR v prevedení Mosadz mat

TALC – mosadz mat

ZOYA – čierna

PORTO – patina

Návrat hore