Garážové brány

Sekčné
brány

Dvojkrídlové
brány

Rolovacie
brány

Výklopné
brány

Sekčné brány

Rodinný dom s gararážou so sekčnou garážovou bránou

Sekčné brány

Sekčné garážové brány vyrábané z tepelno izolovaných panelov,ktoré pomocou gumového tesnenia po celom obvode brány zabezpečujú vzduchotesné uzatváranie garáže. Panely na garážové brány sú zabezpečené ochranou privretia prstov, zateplené 40mm PUR penou.

Jednoduchá a pohodlná obsluha v akomkoľvek počasí s možnosťou montáže fotobuniek. Možnosť otvárania na ručný alebo automatický pohon, ktorý vám zabezpečí komfort bez toho aby ste museli vyjsť z motorového vozidla.

Dvojkrídlové brány

Dvojkrídlová garážová brána

Dvojkrídlové brány

Dvojkrídlová brána je určená pre otvory, kde nie je možná inštalácia klasickej brány z dôvodu nedostatku priestoru alebo ak je brána využívana skôr pre osoby ako pre dopravu. Konštrukcia brán (zárubňa) pozostáva z oceľových profilov, studených, bez tepelnej bariéry a krídla je možné vyrobiť SYMETRICKY alebo ASYMETRICKY.

Bránu je možné tak isto ako u ostatných štandardných brán otvárať ručne a tiež automaticky pomocou ramien pripevnených ku krídlam, ktoré obsluhuje pohon upevnený vo vašej garáži pod stropom.

Rolovacie brány

Rolovacie brány

Vhodné riešenie pri úspore priestoru pod stropom. Rolovací model je otváraný vertikálne a ponecháva voľný priestor ako v garáži tak i pred ňou. Pancier rolovacej brány je zložený z hliníkových profilov a navíja sa na navíjací hriadeľ, ktorý je situovaný v bubne nad otvorom (montovaný na vonkajšej, vnútornej strane alebo priamo v otvore). Ide teda o ideálnu alternatívu k sekčným bránam.

Brány sa ovládajú ľahko prostredníctvom diaľkového ovládača, ktorý zaktivuje pohon. Taktiež je možnosť rolovaciu bránu otvoriť aj manuálne (výpadok elektrickej energie a podobne) pomocou kľuky dodávanej k bráne. Bezpečnosť brány zaisťujú fotobunky, inerciálna brzda či ochrana brán.

Výklopné brány

up-and-over-garage-door-1

Výklopné brány

Tradičný systém výklopných brán je jednoduchý a zaručuje efektívne a bezproblémové otváranie brány. Brány sa už podľa názvu preklápajú od spodnej časti smerom nahor. Sú vyrobené z oceľových profilov, ktoré sú žiarovo-zinkované, čo predstavuje dlhodobú ochranu proti korózii. 

Výplň brány je z trapézového plechu. Výklopné brány môžu byť dodávané nezateplené alebo zateplené s elektrickým pohonom alebo na ručné otváranie podľa žiadosti zákazníka. Tiež je možné do brány osadiť prechodové dvere, ktoré zaručujú komfortný prechod aj bez otvorenia brány.

Máte záujem o garážovú bránu?

Kontaktujte nás a vypracujeme Vám cenovú ponuku na garážovú bránu podľa individuálnych požiadaviek

Návrat hore