Bezrámové otočné zasklenie

Na bezrámové zasklenie balkónov a lodžií používame kvalitný fínsky bezrámový otočný systém. Tento elegantný systém zasklenia balkónov alebo lodžií Vám umožní využívať priestory balkóna a lodžie v každom ročnom období.

Konštrukcia rámového systému

Profil bezrámového zasklenia je vyrobený z hliníkovej zliatiny. Jeho povrch je ošetrený práškovým vypalovacím lakom bielej farby, čím je zabezpečená dlhá životnosť a antikorózna ochrana profilu.

Sklenené tabule, ktoré sú základným stavebným prvkom bezrámového zasklenia, sú vyrobené z tvrdeného číreho bezpečnostného skla s hrúbkou 6 mm a šírkou tabule 600 mm. Maximálna výška zasklenia je 2 m. Profil a sklenené krídla sú utesnené silikónovým tesnením, ktoré chráni systém pred vetrom, dažďom a prachom. Taktiež plní dôležitú úlohu pri eliminácii hluku z vonkajšieho prostredia. Sklenené časti systému sú umiestnené v koľajnicovom vedení, v ktorom sa pohybujú v smere k bočným stenám. 

Ovládanie rámového systému

Ovládanie je zabezpečené pomocou madla. Horná časť koľajnicového vedenia je závesnou časťou systému a je ukotvená do stropu balkóna alebo lodžie. Systém bezrámového zasklenia je pružný a odoláva voči zlým poveternostným podmienkam. Systém má vynikajúce tepelné vlastnosti. Súčiniteľ prestupu tepla je k=5.21 Wm-2k-1.

Výhody bezrámového zasklenia

Máte záujem o bezrámové zasklenie?

Kontaktujte nás a vypracujeme Vám cenovú ponuku na podľa individuálnych požiadaviek

Návrat hore