TOP CENA
TOP PRODUKT
roletka-den-noc

Látkové roletky

ROLETKY „DEŇ / NOC“

Roletky Deň/Noc vynikajú jedinečným systémom, ktorý reguluje priepustnosť svetla do interiéru. Táto NOVINKA je osobitnou kombináciou nadčasového dizajnu a novodobej estetickosti, a preto je vhodná do moderných, zrekonštruovaných domov a bytov. Roletky Deň/Noc sú trendovými výrobkami, ktoré zútulnia Váš príbytok svojou eleganciou a luxusným prevedením za cenovo dostupné relácie.

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Základné informácie

Funkčnosť roletiek Deň/Noc spočíva v dvojitom vedení látok so striedajúcimi sa priehľadnými a nepriehľadnými pruhmi, pričom regulovanie priechodnosti svetla je pomocou nekonečnej retiazky. Dizajnovo ladené prvky sú kombinované s prešívanými svetelnými otvormi a s látkou v bohatom farebnom prevedení, čím sa stávajú elegantným doplnkom interiéru. Roletky Deň/Noc si nevyžadujú žiadnu dodatočnú údržbu ani čistenie – povrch látky je antistatický, čím zabraňuje intenzívnemu usádzaniu prachových častíc. Prípadné väčšie nečistoty je možné utrieť vlhkou handrou alebo prachovkou. .

V ponuke su dve prevedenia:

Uzavretý systém:
látka je ukrytá pod hliníkovým bubnom – kazetou. Vzhľadom na hrúbku látky je kapacita bubna obmedzená.
Otvorený systém:
nie je obmedzená výška roletky

Máte záujem o
​Látkové roletky?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

Horizontálne žalúzie

Hliníkové ohýbané parapety

Drevotrieskové Parapety

PVC parapety komôrkové

Návrat hore