TOP CENA
NOVINKA
TOP PRODUKT
okenna-sietka-1

Okenné siete

Okenné sieťky sú najlepšou ochranou vášho obydlia proti dotieravému hmyzu. Konštrukcia siete proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť – poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno.

V ponuke rôzne prevedenia okenných sietí, vnutorné a vonkajšie hliníkové profilypre montáž do falcu okna pomocou háčikou alebo na rám okna pomocou šróbovania.

Vhodné pre plastové, hliníkové a drevené okná, možný nástrek do farby RAL.

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Pri montáži nedochádza k priamemu zásahu do konštrukcie okna a nie je potrebné vŕtanie. Sieť sa pripevní pomocou háčikov o tesnenie okna. V ponuke je 7 typov háčikov vhodných pre všetky hrúbky okenných rámov, ktoré sú farebne prispôsobené k odtieňom sieťového profilu. Vďaka širokej farebnej škále, ktorú ponúkame, dokážete tieto siete doladiť ku každému oknu.

Máte záujem o
​Okenné siete?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

Okenné rolovacie siete

Vertikálne žalúzie

Horizontálne žalúzie

Adaptívne SK Rolety

Návrat hore