TOP CENA
NOVINKA
TOP PRODUKT
vertikalne-zaluzie2

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú nezameniteľným bytovým doplnkom všade tam, kde sa kladie vyšší dôraz na estetický dojem interiéru. Obzvlášť vhodné sú do reprezentačných priestorov, bánk, firiem, kancelárií, hál a pod. Spĺňajú najvyššie estetické kritériá funkčnosti a kvality aj najnáročnejšieho zákazníka.

Vertikálne žalúzie - d-interior.skVertikálne žalúzieVertikálne žalúzie | MIBA SK

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Rozmer Šírka Výška
Min 300 mm 200 mm
Max 4000 mm 3000 mm

Vertikálne žalúzie v sebe spájajú dve funkcie zatienenie interiéru a tiež dotvárajú atmosféru pohodlia a elegancie domova. Tvoria modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako sú závesy a záclony. Môžu však slúžiť aj na optické a efektívne oddelenie priestorov.
Ponúkaná kolekcia farieb a látok splní všetky požiadavky na kvalitu aj tých najnáročnejších zákazníkov.
Výber zo širokej ponuky látok, v rôznych farebných odtieňoch, je predpokladom splnenia nielen základnej funkcie týchto žalúzií, ale i dekoratívnych požiadaviek interiéru v kanceláriách, ale i v domácnostiach.

Vertikálne žalúzie sú praktické, bez nutnej údržby s jednoduchou obsluhou.
Materiál je antistatický, takže nechytá prach – vhodný pre alergikov.
Ponúkame v klasických ako aj atypických rozmeroch. (šikmé a podobne)

Základné informácie

Ponúkame ich v pestrej farebnej škále. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúry a retiazky. Vertikálne žalúzie sa skladajú z nosného profilu v bielej farbe, zvislých polyesterových lamiel zavesených na horných jazdcoch pomocou držiakov z plastu v stálofarebnom, nezrážanlivom a navyše antistatickom prevedení..

Máte záujem o
​Vertikálne žalúzie?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

Vonkajšie žalúzie Z70

Vonkajšie žalúzie Z-70

Okenné rolovacie siete

Okenné siete

Vonkajšie adaptívne rolety

Návrat hore