TOP CENA
NOVINKA
TOP PRODUKT
Vonkajšie žalúzie Z90 Noval

Vonkajšie žalúzie Z-90 NOVAL

Bežné vonkajšie žalúzie Z-90 sú pomerne žiadané, naše žalúzie Z-90 Noval sú však ich inovovaná verzia.  „Novalky“  od Climaxu prinášajú mnohé vylepšenia, okrem iného napr. pevnejší a pružnejší prierez lamely, vďaka čomu majú žalúzie oveľa vyššiu odolnosť voči vetru. Každá lamela má po novom na leme špeciálne tesnenie z LDPE, ktoré znižuje hlučnosť žalúzií a zabezpečuje až 98 % zatemnenie. Nezabudli sme ani na komfort. Ovládanie žalúzie zabezpečuje kvalitný francúzsky motor značky Somfy, líder v tejto oblasti. Chcete pre svoj rodinný dom to najlepšie z najlepšieho, pretože si to zaslúži? Potom musíte mať jedine naše nové vonkajšie žalúzie Z-90 Noval.

*Uvedená hodnota Uw sa týka referenčného okna s rozmermi 1230 × 1480 mm.

Dôlezité informácie

Vďaka tvaru lamiel poskytujú žalúzie Z-90 tienenie až 98 %. Počas letných slnečných dní tak perfektne bránia pred prenikaním slnečných lúčov do interiéru, čím ho účinne chránia pred prehriatím. Vďaka účinnému tieneniu sú tieto žalúzie vhodné pre zákazníkov, ktorí si potrebujú oddýchnuť aj počas dňa bez rušivého slnečného svetla.

Kategória: Vonkajšie žalúzie
Max. šírka: 500 cm
Max. výška: 500 cm
Minimálny vyrobiteľný rozmer (š x v): 50 x 50 cm
Možnosť obojstranného naklápania: Nie
Možnosť podomietkového prevedenia: Áno
Možnosti ovládania: Diaľkovým ovládačom, Mobilnou aplikáciou, Vypínačom, Kľukou
Odolnosť voči vetru: Do rýchlosti 49 km/h (platí pre žalúzie uchytené v lište pri výške do 400 cm a šírke od 200 do 300 cm)
Šírka lamely: 90 mm
Typ ovládania: manuálne / motorické
Vhodné na dodatočnú montáž: Áno
Vodiaci tŕň: Kov

Máte záujem o
​Vonkajšie žalúzie Z-90 NOVAL?

Vypľnte prosím náš krátky formulár, následne Vás budeme kontaktovať.

V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme do 24 hodín od Vašej žiadosti.
V tejto sekcii nedokážeme poskytnúť aktuálny cenník produktu, cenovú ponuku Vám na základe požiadaviek, špecifikácie tovaru a prípadnej montáže spracujeme
do 24 hodín od Vašej žiadosti.

Súvisiace Produkty

BluEvolution 82 Classic

Energeto 8000

Návrat hore